Image Alt
MOTORBURDA

Hakkımızda

Motorburda; 1961 yılından bu yana hizmet veren köklü aile şirketi Kocaeli Kaya Şirketler Topluluğu’nun İştiraki MOTORBURDA SATIŞ PAZARLAMA A.Ş. ‘nin bünyesinde RKS, KUBA, Benelli, Maserati başta olmak üzere sektördeki lider markaların Motosiklet, Scooter, E-Bike, E-Scooter ve tüm Aksesuar / Ekipman gruplarında sektöre yeni bir soluk ve heyecan getirmek, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak amacı ile 2020 yılında Kocaeli’ nde kuruldu.

Müşterilerimizin beklenti ve taleplerini yakından takip eden, üstün kalite, mutlak müşteri memnuniyeti ve yüksek standartlar çerçevesinde hizmet vermeyi kendimize ilke edinerek çalışmaktayız.

Motorburda müşterileri, çalışanları ve tedarikçileri ile uyum içerisinde her geçen gün bayi ve servis ağına yeni noktalar ekleyerek Türkiye genelinde büyümektedir. Bugün başta Kocaeli olmak üzere farklı illerde de alt bayilikler veren Motorburda 2021 yılında açtığımız beş yeni showroom ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Türkiye genelinde büyümeyi hedeflediğimiz bu yolda amacımız markalarımızı sektörün lideri konumuna getirmek ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktır.

GRANDPRIX

Lorem ipsum dolor sit amet, qui aperiam vituperatoribus at. Aliquip percipit ei vix, ceteros mentitum reprehendunt eu est.

instagram

QUICK INFO

Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10am to 2pm
7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn 242 Wythe Ave #4, Brooklyn
+ (123) 124-567-8901 + (123) 124-567-8901
grandprix@qodeinteractive.com grandprix@qodeinteractive.com